Connect with us

Bağcılar Projeleri

Toya Next

Yayınlanma

on

19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Toya Next projesi İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekpsress Yolu’nda yer alıyor. Toya Gayrimenkul imzası taşıyan Toya Next projesi 3 blok halinde yükseliyor.

Toya Next projesi 488 konut ve 7 bin 500 metrekare ticari alandan meydana geliyor. Projede büyüklükleri 39 ila 248 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Akıllı çözümler sunan Art & Smart konseptinde tasarlanan Toya Next projesinde kişisel tercihlere göre yaşam alanlarını değiştirme imkanı sunuluyor. Projede yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak ile yatak odasının salona eklenebileceği bir sistem bulunuyor.

Teslimlerin 2019 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanan Toya Next projesi Basın Ekspres Evren mahallesi metro duğranın hemen yanında, TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, E-5’e 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre, Halkalı Gebze Marmaray hattına 5,5 kilometre mesafede konumlanıyor.

Yüzde 1 KDV avantajı bulunan Toya Next projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinatla kalan tutar yüzde 0,42 faizle 60 ay, yüzde 0,70 faizle 120 ay taksitlendirilebiliyor. Ayrıca yüzde 20 peşinatla 3 yılda yüzde 15’lik üç ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 35’i 48 ay 0 faizle vadelendirilebiliyor.

Proje Hakkında

İmza attığımız her projede, teslim ettiğimiz her yapıda, her detayın özenle düşünüldüğü tüm planlarımızda tek bir amacımız var, daha iyi bir yaşam. Ve şimdi daha iyi bir yaşam için sunduğumuz tüm ayrıcalıkları ‘Toya Next’ konsepti altında bir araya getiriyor ve yaşam alanlarında ‘aklı’ daha önce hiç olmadığı gibi kullanıyoruz.

Bir yaşam konsepti olarak Toya Next, evinizdeyken ya da uzaktayken her zaman içinizin rahat olmasını, güvende hissetmenizi sağlıyor. Sunduğu yaşam teknolojileriyle her anınıza kolaylık katarken, mimari çözümlerle yaşam alanlarını en efektif şekilde kullanmanıza destek oluyor. Yalnızca beklentilerinizi değil, çevreyi ve yarınları da düşünerek maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.

Toya Next’i bir konsept olarak farklı kılan en önemli unsur belki ihtiyaç duyacağınızı dahi bilmediğiniz hizmetleri size standart olarak sunması. Evinizden çıkarken otoparkta trafik yoğunluğunu öğrenmeniz ya da evinize gelirken daha yolda klimanızı çalıştırarak evi iklimlendirmeniz hem hayatınızı kolaylaştırırken hem de size zaman kazandıracak ayrıcalıklar. Üstelik Toya Next yalnızca akıllı ev otomasyonu senaryolarıyla değil, proje genelinde gerekse daire özelinde sunduğu güvenlik önlemleri, beyaz eşyadan aydınlatmaya enerji tasarrufuna verdiği önem ve modern yaşamın gerektirdiği konforu sağlamaya yönelik sıradışı mimari çözümleriyle de bugünün ötesinde bir yaşam sunuyor.

Eve Giriş: Evinize girdiğiniz an ya da daha yoldayken tek tuşla ışıkları açabilir, küveti doldurmaya başlayabilir ya da evinizi iklimlendirebilirsiniz. Evden Çıkış: Evden çıktınız ama aklınız ütüyü fişte bırakıp bırakmadığınızda kaldı. Sorun değil, tek tuşla evden çıkış moduna geçerek elektrik, su ve gazı otomatik olarak kesebilirsiniz. Sinema Keyfi: Tam film izlemeye başlayacağınız sırada ışıkları kapatmak için kalkmaya üşendiyseniz cep telefonunuzdan tek tuşla tüm ışıkları loşlaştırma fikrini çok seveceksiniz. Huzurlu Uyku Modu: Yatak odasına geçtiğiniz andan itibaren en ufak bir ses ya da ışığa tahammülünüz yoksa tek tuşla evinizi uyku moduna alabilirsiniz.

Yatırımda Toya Next Ayrıcalığı

Basın Ekspres yolu, gerek sağladığı bağlantı özellikleri gerekse Atatürk Havalimanı’na yakınlığı ve her gün yükselen nitelikli projelerin bölgeye kattığı değer ile yatırımcılarına kısa bir süre içerisinde çok yüksek kazanç sağladı. Konut, AVM ve otel inşaatlarının devamı ve bölgenin İstanbul’un yeni cazibe merkezi olması yönünde geliştirilen projelerle Basın Ekspres’in yatırım değerinin çok daha hızlı bir ivme ile artması bekleniyor.

Toya Next, yalnızca bugününüze ayrıcalık ve mutluluk değil, sunduğu yatırım değeriyle de yarınlarınıza güven katıyor.

Mimaride Toya Next Ayrıcalığı

Toya Next, tasarım değeri kadar fonksiyona ve kullanım alanına da önem veren bir anlayıştır. Daire tasarımlarında minimum atıl alan ilkesiyle evinizin her metrekaresinden en üst seviyede yararlanmanızı sağlar.

Dilediğinizde salonu büyütmenizi sağlayan kayar katlanır kapılar, yerden kazanım sağlayan sürgülü kapılar, dolap içerisine gizlenebilen yataklar, masa olarak da kullanılabilen mutfak tezgahları gibi yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştırır.

Sosyal Yaşam

Toya Next, yalnızca boş zamanlarınızı güzel değerlendirmek için değil, her anınıza yepyeni zenginlikler katmak için sosyal olanaklar sunar.

TELEFON:
4448692
İNTERNET SİTESİ:
http://toyanext.com/
ADRES:
Basın Ekspres Yolu Evren Mah. Bahar Cad. No:3

Okumaya devam et
Reklamlar
Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağcılar Projeleri

Nef Basın Ekspres

Published

on

By

Timur Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen, Nef Basın Ekspres 36 projesi yaklaşık 12 dönümlük arazi üzerine kuruluyor. Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde, merkezi bir lokasyonda yer alan Nef Basın Ekspres 36  ‘da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. 503 konuttan oluşan projede daireler 62-175 m2 m2 aralıgında degişmektedir. 1+1 331 adet 62-79 m2 aralıgında, 2+1 114 adet 106-128 m2 aralıgında, 3+1 58 adet 175 m2 oluşacaktır.

Nef Basın Ekspres 36 ’da yemek odası, kapalı futbol sahası, sinema odası, sanat odası, davet odası, teras bahçeleri, parti& karaoke odası, müzik odası, özel fitness odası, spor salonu, sunum odası, gusto odası, açık hava sineması, misafir odası, arşiv odası, eğitim odası, çatı bahçe&barbekü odası, açık hava parti alanı, gökyüzü gözlem odası, video konferans odası, playstation odası, kapalı basketbol sahası, toplantı odası bulunmaktadır.

 

Okumaya devam et

Bağcılar Projeleri

Luxera Meydan

Published

on

By

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirilen Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar’da iki kule olarak yükseliyor. Büyüklükleri 65 ila 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 242 konut, 50 ticari üniteden oluşan Luxera Meydan’ın kuleleri 22 katlı olarak tasarlandı. Müşterilerine yeni yaşam tarzları sunan Luxera, Meydan projesinde de bu misyon doğrultusunda estetiği ve konforu hayatın bir parçası haline getiriyor.

Tecrübenin ve teknolojinin imzasını taşıyan Luxera Meydan, aynı zamanda ailelerin mutluluğu üzerine inşa edilen bir proje. Güvenliğin 7/24 görüntülü olarak sağlanacağı projede, çocuklarınız da güven içinde kendilerine ayrılan alanlarda sosyalleşerek keyifle zamanlar geçirecek. Şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyenler için tasarlanan saunalarda kaslarınızı gevşeterek üzerinizi stresi atacak, fitness merkezinde geçireceğiniz zamanlarla zinde kalacaksınız.

Luxera Meydan, çevresel sosyal donatılara olan lokasyonuyla da dikkat çekiyor. 3 ayrı metro hattına olan yakınlığı ile ayrıcalık yaratan ve yakın çevresinde birçok hastane bulunan Luxera Meydan, metroya yürüme mesafesinde. TEM ve Basın Ekspres Yolu’nun yanı başındaki proje, E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na sadece 7 dakika uzaklıkta.
İletişim Bilgileri
Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 601 01 18
Web site: http://luxerameydan.com/
E-Mail: info@luxera.com.tr

Okumaya devam et

Bağcılar Projeleri

Güneşbahçe Evleri Güneşli

Published

on

By

Çağdaş Yapı ve Emiroğlu Grup tarafından yaşama geçirilen Güneşbahçe Evleri projesi İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar Güneşli’de Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor.

11 ve 12 katlı 4 blok halinde yükselen Güneşbahçe Evleri projesi toplam 314 konuttan meydana geliyor. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Güneşbahçe Evleri projesinde geniş sosyal donatı alanları yer alıyor.

Güneşbahçe Evleri projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projede 1+1 daireler 49 ve 50 metrekare, 2+1 daireler 93, 94, 96, 97 ve 98 metrekare, 3+1 daireler 114, 118 ve 119 metrekare büyüklüklere sahip.

Güneşbahçe Evleri projesinde teslimlerin 2018 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede tamamı peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Projede banka kredisi ile 120 aya kadar daire sahibi olunabiliyor.

TEM Otoyolu’na, E-5’e ve Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede konumlanan Güneşbahçe Evleri projesi yapımı başlanan metro hattının durağına da yakın bir noktada yer alıyor.

Bugün Günlerden Güneşbahçe!

Mutluluğu ve huzuru arayanlar için bugün bambaşka bir gün. Keyif ve konfor dolu bir dünyaya merhaba deme günü. İstanbul’un ışıldayan merkezi Güneşli’de benzersiz ayrıcalıklarla donatılmış bir yaşama adım atma günü.

Şehrin Güneş Açan Merkezi!

İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu, çevrede inşa edilen çağdaş yapılarla son derece dinamik ve çekici bir merkez haline geliyor. Sıkışık ve plansız şehir içi merkezler cazibesini yitirirken Güneşli düzenli ve etkileyici yapısıyla her geçen gün daha da popüler hale geliyor.

Üstelik burada şehri şehir yapan her şey yakın çevrenizde. Okul, hastane, AVM, otel, iş merkezi, kongre salonu, tiyatro, sinema… Güneşbahçe Evleri’nde hepsi yanı başınızda.

Gün Sizin Gününüz Dilediğiniz Yoldan Gelebilirsiniz!

Birkaç yüz metre ötenizde Basın Ekspres Yolu, hemen yakınınızda TEM Otoyolu. Ulaşımı kolay, yol seçenekleri çeşitli. E-5 Karayolu, Havalimanı ve sahil yolu diğer alternatifleriniz.

Ayrıca çok yakında metro ayağınıza geliyor. Üstelik 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’da yakın ulaşım bölgesinde.

Havadar, ferah ve çevresine hakim…

Keyif ve incelik dolu dairelerinin yanı sıra ticari ünitelere de sahip olan proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleriyle farklı büyüklükte seçenekler sunuyor.
Yüksek bir noktada yer aldığı için havadar ve çevresine hakim konumuyla ferahlık duygusu veriyor.

Dünya Markalarıyla Dolu Bir Ev

Mutfağınızda, banyonuzda, salonunuzda ve odanızda dünya markalarının konforunu yaşayacaksınız. Ankastre ürünler, seramikler, parkeler, armatür, batarya ve vitrifiyeler yüksek standartlarıyla sizi kalitenin doruklarına ulaştıracak.

Pencerenizde yeşil, karşınızda doğa

Yeşile ve doğaya doyacağınız bahçeler. Süs havuzları ve çiçeklerle donatılmış rüya gibi yürüyüş yolları. Şehrin içinde bahçe ve doğanın keyfini yaşatacak keyifli bir dünya…
Kısacası % 70’i yeşile ayrılmış tabiatla iç içe bir yaşam!

Yüzün, koşun, eğlenin. Huzur bulun, dinlenin!

Kapalı havuzda yaz kış yüzme olanağı bulacak, fitness center’da sürekli formda kalacaksınız. Ayrıca sauna, Türk hamamı ve buhar odasında zindeliğinize kavuşacaksınız. Ve tabi sonunda onun güvenli çatısı altında yeni günlere dinlenmiş olarak başlayacaksınız.

Sosyal tesislerde, gününüzü gün edin!

Dostlukları pekiştirecek, komşulukları geliştirecek sosyal tesisiyle büyük bir aile tadında yaşayacaksınız. Günleriniz dört mevsim sporla iç içe geçecek, ayrıca sosyal bir yaşamın enerjik ve dinamik bir parçası olacaksınız.

Alışveriş Merkezi Ayrıcalığı

Hemen yakınında bulunan AVM’ler ile tüm ihtiyaçlarınız sadece birkaç adım uzağınızda. Eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için yapmanız tek gereken, bir kapıdan çıkıp diğerinden girmek. Bahçeye iner gibi, parka gider gibi alışveriş merkezine gitmek.

TELEFON:
0 212 550 29 00
İNTERNET SİTESİ:
http://gunesbahce.com/
ADRES:
Koçman Caddesi No:25-29 Güneşli-Bağcılar/İstanbul

Okumaya devam et
Reklamlar

Son Konular

Bağcılar Projeleri5 ay önce

Nef Basın Ekspres

Timur Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen, Nef Basın Ekspres 36 projesi yaklaşık 12 dönümlük arazi üzerine kuruluyor. Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde,...

Çekmeköy Projeleri1 sene önce

Nef Ormantepe

Timur Gayrimenkul İştiraki Nef tarafından hayata geçirilen Nef Ormantepe projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesinde yükseliyor. Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi olan Nef Ormantepe projesi...

Genel1 sene önce

NEF 19 Sancaktepe

Timur Gayrimenkul tarafından 17 bin 916 metrekare arsa alanına inşa edilen Nef Sancaktepe 19, özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle...

Esenyurt Projeleri2 sene önce

Evim Yüksekdağ

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin 11 bin metrekare arsa alanına 2 adet 20 katlı, 1 adet de 21 katlı 3 blok...

Gaziosmanpaşa Projeleri2 sene önce

Sur Yapı TEM Vitrin

İstanbul, büyük bir metropol. Dünyanın en önemli ekonomi ve ticaret vitrinlerinden biri… Şimdi İstanbul’un da bir Vitrin’ i var. Başta...

Başakşehir Projeleri2 sene önce

Eston Şehir Mahallem

Polatyol tarafından İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinden Bahçeşehir’de Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesine imza atıyor. Yaklaşık 68 bin metrekarelik...

Genel2 sene önce

Satya Yayalar Pendik

Satya‘nın yeni projesi olan Satya Yayalar Pendik, yatırım değeri yüksek yeni bir soluk olarak bölgesine değer katıyor. Her ayrıntısı özenle...

Genel2 sene önce

Prava Kartal

  İtibar İnşaat’ın hayata geçirdiği Prava Kartal projesi İstanbul’un gözde yatırım lokasyonlarından Kartal’da hayata geçiriliyor.E-5 Karayolu’nun yanı başında yükselen proje...

Ankara Projeleri2 sene önce

Vantage Ümitköy

  Vantage Ümitköy, Ankara Ümitköy lokasyonunda daha önce Başkent Kalender Evleri ve Binses Kalender Evleri gibi kaliteli projelere imza atan...

Genel2 sene önce

Satya Evliya Çelebi Tuzla

Doğru Yer İstanbul’un her geçen gün değerlenen ilçesi Tuzla’nın en değerli arsalarından, Hızır Reis Caddesi’nde yer alan avantajlı lokasyon. Doğru...

Popüler Projeler