Connect with us

Başakşehir Projeleri

Eston Şehir Mahallem

Yayınlanma

on

Polatyol tarafından İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinden Bahçeşehir’de Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesine imza atıyor.

Yaklaşık 68 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Eston Şehir Mahallem adlı proje, büyüklükleri 80 ila 300 metrekare arasında değişen 315 konuttan meydana geliyor.

5 etaptan oluşan projede etaplar, Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler, Vadi Evler ve Villalar olarak sıralanıyor. Eston Şehir Mahallem’in en yüksek noktasında yer alan Tepe Evler, tüm vadiye hakim bir konumda yükseliyor. Ara katlarında dahi geniş terasları olan daireler, huzuru ve konforu bir arada sunuyor. Günlük ihtiyaçlar için düşünülmüş ticari birimlerinin yanı sıra 1+1 seçenekleriyle de cazip bir yatırım alternatifi oluşturan Tepe Evler’de 1+1’in yanı sıra 3.5+1 şeklinde daireler de yer alıyor.

Bir tarafı şehrin ufkuna, diğer tarafı yemyeşil vadiye bakan Sıra Evler ise projenin tümüne hakim bir konumda yer alıyor. Az katlı mimarisi ve apartman yaşamını tercih edenler için tasarlanan Sıra Evler’de, bahçe katı daireler, simpleks ve dubleks seçenekleriyle sunuluyor. Sıra Evler’de 2+1, 3+1 ve 3.5+1 şeklinde tasarlanmış darie seçenekleri bulunuyor.

Yine az katlı bloklarla farklı bir apartman deneyimi yaşatan Yamaç Evler etabı da geniş tasarımıyla ferah mekanlar oluşturuyor. Dubleks ve tek katlı dairelerden oluşan bahçe katları da binanın tüm cephesi de bağımsız bahçelere sahip. Yamaç Evler’in daire şekilleri ise 2+1, 3+1 ve 3.5+1’lerden meydana geliyor.

Komşuluk ilişkilerin önem verenlerin tercihine uygun olarak tasarlanan konsepti Vadi Evler, çogunlukla dubleks ve müstakil girişli bahçe katı dairelerden meydana gelen bloklara sahip. Geniş bahçe ve teras kullanımıyla doğanın içinde bir yaşam sunan Vadi Evler, 3+1, 3.5+1 ve 4+1’lerden oluşuyor.

Projenin son etabı villalar etabı ise vadinin özel peyzajlı deresine ve bu bölümdeki sosyal alanlara yakın, özgün mimarileri, kapalı otoparkları, özel peyzajlı bahçeleriyle konforuna önem verenler için dizayn edildi. 5.5+1 şeklinde dizayn edilmiş villalardan bazıları özel yüzme havuzu opsiyonuna da sahip.

Teknik donatılarıyla deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla güvenli bir yaşam alanı oluşturan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, macera oyun alanları, çocuk oyun alanları, playstation ve sinema odası, bisiklet yolu, okuma odası, oyun ve performans atölyesi, spor odası, tenis kortu, basketbol sahası ve mini futbol sahası da yer alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Eston Şehir yanı Bahçeşehir/İstanbul
Telefon: 444 86 16
Web site: http://estonsehir.com/
E-Mail: info@polatyol.com

Okumaya devam et
Reklamlar
1 Yorum

1 Yorum

 1. Volkan Vural

  Kasım 12, 2017 at 8:01 pm

  çok güzel yapılanma olmuş hayran kaldım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Projeleri

Strada Bahçeşehir

Published

on

By

İstanbul’un Yaşam Merkezi: Bahçeşehir

İstanbul’un Avrupa kapısı Bahçeşehir; yolların ve yönlerin kesişme noktasında kıymeti her gün katlanarak artan benzersiz bir lokasyon. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile batı İstanbul’un bağlandığı kavşak noktası, nüfusuna her yıl binler eklenen modern ve büyük şehir. Modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı.

İstanbul Yeni Caddesine Kavuşuyor!

Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uyarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri… İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca cadde anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla  hayatımıza giriyor.

Her Şey Çok Yakında

Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar, marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakika. Kentin tarihini değiştirecek, heyecanla beklenen Kanal İstanbul’a 10 dakika mesafede. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler birkaç dakika yakınlıkta. Strada, hayatın tam ortasında, her şeye çok yakın bir proje…

Adres: Hadımköy-Altınşehir Yolu üzeri Bahçeşehir/İstanbul
Telefon: 444 33 58
Web site: http://www.stradabahcesehir.com/tr/
E-Mail: akzirve@akzirve.com

Okumaya devam et

Başakşehir Projeleri

3.İstanbul

Published

on

By

3. İstanbul’da Hayat Size Güzel!

Bir masaldır İstanbul’da, İstanbul’u yaşamak… Ah, ne zordur burada yaşamayana İstanbul’u anlatmak…

Bay ve bayanlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya PlayStation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.

3. İstanbul, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak. Bu parkur; mağazaları, restoranların ve kafelerin olduğu meydanları, yansıma havuzlarını çevreliyor ve sizi ailenizle birlikte keyifli yürüyüşler yapmaya davet ediyor.

3. İstanbul’da sizi bekleyen ayrıcalıklar:

 • Yürüyüş parkuru
 • Basket sahaları
 • Tenis kortları
 • Mini futbol sahası
 • Çocuk oyun alanları
 • Lounge
 • PlayStation odası
 • Bilardo ve masa tenisi odası
 • Hobi atölyesi
 • Yüzme havuzu
 • SPA

3. İstanbul’da yaşamanın havası da bir başka!

Korulardan yükselen servi ağaçlarının serinliğidir
İstanbul biraz…
Biraz erguvan moru, biraz lale kırmızısı…
Ah İstanbul!
4 mevsimin bir başka renk, 4 mevsimin bir başka güzel…

Başakşehir’deki projeler arasında en büyük yeşil alana sahip olacak 3. İstanbul’da, 4 mevsimin güzelliğini de ayrı yaşayacaksınız.

Ailenizle birlikte yemyeşil ağaçlar ve özel kamelyalar arasında yürüyüşe çıkacak, yürüyüş parkurlarıyla çevrelenen süs havuzlarında güneşin yansımasına tanıklık edecek, ağaçların gölgesinde huzur bulacaksınız.

Başakşehir’in en büyük vadisi

Gök mavi… Deniz mavi…
İstanbul’un insanı içine çeken derinliği
hepsinden mavi…

İstanbul’un en modern ve büyük açık hava sosyal
alanlarından biri olan 3. İstanbul Vadisi’nde dere ve havuzlar,
camiler, amfi tiyatro, kafeler, restoranlar,
açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

3. İstanbul Vadisi sayesinde 3. İstanbul’da
yaşamayı çocuklarınız da en az
sizin kadar sevecek.

Al zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Grup’un oluşturduğu ASAF iş ortaklığı tarafından Başakşehir Belediyesi güvencesinde hayata geçirilen 3. İstanbul projesi Başakşehir’in en büyük projesi olma özelliğini taşıyor.

116 bin metrekare arsa alanına sahip olan 3. İstanbul projesi bin 252 adet konuttan meydana geliyor. Projede rezidans ve home ofislerde eklenince konut sayısı bin 500’e çıkıyor. Ayrıca projede 107 adet cadde mağazası, 102 adet çarşı dükkanı bulunuyor.

3. İstanbul projesinde büyüklükleri brüt 104 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

3. İstanbul projesinde 2+1 daireler brüt 104,16 ila 128,33 metrekare, 3+1 daireler brüt 160,29 ila 176,65 metrekare, 4+1 daireler ise brüt 202,64 ila 220,52 metrekare arasında değişen byüklüklerle dizayn edildi.

3. İstanbul projesinde lansman öncesi birinci etabın tamamı satılırken, projenin ikinci etabı lansman fırsatlarıyla satışa sunuldu. 3. İstanbul ikinci etabı 4 blok halinde yükseliyor.

3. İstanbul projesinde 7 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Firma bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının düzenlendiği 3. İstanbul projesinde ayrıca peşinat ödemeden ara ödemeli ve banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor.

3. İstanbul projesi Metrokent’e 2 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakika, E-5’e, 3. Havalimanı’na ve Atatürk Havalimanı’na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika mesafede konumlanıyor.

TELEFON:
0 212 487 77 45
İNTERNET SİTESİ:
http://www.ucuncuistanbul.com/
ADRES:
İkitelli-2 Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Başakşehir/İstanbul

 

Okumaya devam et

Başakşehir Projeleri

3. İstanbul Başakşehir

Published

on

By

Başakşehir’de 115 bin metrekare arsanın ihalesini kazanan Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese ortaklığı 3. İstanbul ismini verdikleri projenin satışlarına başladı.

3. İstanbul projesi bin 200 adet konut, 200 adet ticari birim ve 80 adet ofisten meydana geliyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

3. İstanbul projesinin ilk etabı 51 bin 882 metrekare arsa alanına sahip. 7 ila 14 katlı 10 blok halinde yükselen 3. İstanbul’un birinci etabı toplam 546 adet konuttan meydana geliyor.

Son yıllarda büyük kamu yatırımlarına da ev sahipliği yapan Başakşehir ilçesinde yükselen 3. İstanbul projesi projesi Oyakkent’e 1 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 1,8 kilometre, Sazlıdere Barajı’na 4,5 kilometre, Küçükçekmece Gölü’ne ise 8,8 kilometre mesafede konumlanıyor.

3. İstanbul’da Hayat Size Güzel!

Bir masaldır İstanbul’da, İstanbul’u yaşamak… Ah, ne zordur burada yaşamayana İstanbul’u anlatmak…

Bay ve bayanlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya PlayStation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.

3. İstanbul, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak. Bu parkur; mağazaları, restoranların ve kafelerin olduğu meydanları, yansıma havuzlarını çevreliyor ve sizi ailenizle birlikte keyifli yürüyüşler yapmaya davet ediyor.

3. İstanbul’da sizi bekleyen ayrıcalıklar:

 • Yürüyüş parkuru
 • Basket sahaları
 • Tenis kortları
 • Mini futbol sahası
 • Çocuk oyun alanları
 • Lounge
 • PlayStation odası
 • Bilardo ve masa tenisi odası
 • Hobi atölyesi
 • Yüzme havuzu
 • SPA

3. İstanbul’da yaşamanın havası da bir başka!

Korulardan yükselen servi ağaçlarının serinliğidir
İstanbul biraz…
Biraz erguvan moru, biraz lale kırmızısı…
Ah İstanbul!
4 mevsimin bir başka renk, 4 mevsimin bir başka güzel…

Başakşehir’deki projeler arasında en büyük yeşil alana sahip olacak 3. İstanbul’da, 4 mevsimin güzelliğini de ayrı yaşayacaksınız.

Ailenizle birlikte yemyeşil ağaçlar ve özel kamelyalar arasında yürüyüşe çıkacak, yürüyüş parkurlarıyla çevrelenen süs havuzlarında güneşin yansımasına tanıklık edecek, ağaçların gölgesinde huzur bulacaksınız.

Başakşehir’in en büyük vadisi

Gök mavi… Deniz mavi…
İstanbul’un insanı içine çeken derinliği
hepsinden mavi…

İstanbul’un en modern ve büyük açık hava sosyal
alanlarından biri olan 3. İstanbul Vadisi’nde dere ve havuzlar,
camiler, amfi tiyatro, kafeler, restoranlar,
açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

3. İstanbul Vadisi sayesinde 3. İstanbul’da
yaşamayı çocuklarınız da en az
sizin kadar sevecek.

TELEFON:
0 212 487 77 45
İNTERNET SİTESİ:
http://www.ucuncuistanbul.com/
ADRES:
İkitelli-2 Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Başakşehir/İstanbul

 

Okumaya devam et
Reklamlar

Son Konular

Bağcılar Projeleri5 ay önce

Nef Basın Ekspres

Timur Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen, Nef Basın Ekspres 36 projesi yaklaşık 12 dönümlük arazi üzerine kuruluyor. Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde,...

Çekmeköy Projeleri1 sene önce

Nef Ormantepe

Timur Gayrimenkul İştiraki Nef tarafından hayata geçirilen Nef Ormantepe projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesinde yükseliyor. Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi olan Nef Ormantepe projesi...

Genel1 sene önce

NEF 19 Sancaktepe

Timur Gayrimenkul tarafından 17 bin 916 metrekare arsa alanına inşa edilen Nef Sancaktepe 19, özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle...

Esenyurt Projeleri2 sene önce

Evim Yüksekdağ

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin 11 bin metrekare arsa alanına 2 adet 20 katlı, 1 adet de 21 katlı 3 blok...

Gaziosmanpaşa Projeleri2 sene önce

Sur Yapı TEM Vitrin

İstanbul, büyük bir metropol. Dünyanın en önemli ekonomi ve ticaret vitrinlerinden biri… Şimdi İstanbul’un da bir Vitrin’ i var. Başta...

Başakşehir Projeleri2 sene önce

Eston Şehir Mahallem

Polatyol tarafından İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinden Bahçeşehir’de Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesine imza atıyor. Yaklaşık 68 bin metrekarelik...

Genel2 sene önce

Satya Yayalar Pendik

Satya‘nın yeni projesi olan Satya Yayalar Pendik, yatırım değeri yüksek yeni bir soluk olarak bölgesine değer katıyor. Her ayrıntısı özenle...

Genel2 sene önce

Prava Kartal

  İtibar İnşaat’ın hayata geçirdiği Prava Kartal projesi İstanbul’un gözde yatırım lokasyonlarından Kartal’da hayata geçiriliyor.E-5 Karayolu’nun yanı başında yükselen proje...

Ankara Projeleri2 sene önce

Vantage Ümitköy

  Vantage Ümitköy, Ankara Ümitköy lokasyonunda daha önce Başkent Kalender Evleri ve Binses Kalender Evleri gibi kaliteli projelere imza atan...

Genel2 sene önce

Satya Evliya Çelebi Tuzla

Doğru Yer İstanbul’un her geçen gün değerlenen ilçesi Tuzla’nın en değerli arsalarından, Hızır Reis Caddesi’nde yer alan avantajlı lokasyon. Doğru...

Popüler Projeler